۵ ربات تلگرام کاربردی برای ادمین گروه‌های تلگرام

3
13807
۵ ربات کاربردی تلگرام برای ادمینهای گروه های تلگرام

گروه های تلگرام خود را با این رباتها راحتتر مدیریت کنید!

مدیریت گروه های بزرگ تلگرام برای خیلی از ادمین‌ها، کاری سخت و وقت گیر شده است. در این مطلب سعی می کنیم تا ۵ ربات تلگرام مفید و کاربردی به منظور مدیریت راحت تر گروه های تلگرام معرفی کنیم. شما هم اگر ربات سودمندی می‌شناسید در بخش کامنت‌های همین مطلب برای ما بنویسید.

 1. ربات Channel Rush

  بوسیله این ربات می توانید مطالب گروه خود را به صورت خودکار در کانال تلگرام خودتان منتشر کنید. حتی می توانید مطالب چند گروه را به صورت یکجا در یک کانال منتشر کنید. البته محدودیت این ربات این است که هر دو ثانیه یک پیام را در کانال منتشر می کند.

  شروع کار با ربات

 2. ربات Channels Stat Bot

  اگر دنبال این هستید که آماری از فعالیت اعضای گروه داشته باشید، ربات Channels Stat Bot انتخاب خوبی است. کافیست تا این ربات را به گروه اضافه کنید و بعد با فرمانهای ساده، آمار فعالیت اعضای گروه تلگرام خود را مشاهده کنید.

  شروع کار با ربات

 3. ربات Combot

  ربات Combot هم یک ربات آمار گیری از فعالیت اعضای گروه است. با استفاده از این ربات می‌توانید بفهمید که در هر روز چقدر عضو به گروه اضافه شده و چند نفر گروه را ترک کرده‌اند. همین‌طور می‌توانید تعداد پستهای روزانه هر نفر را ببینید و فعال‌ترین اعضای گروه را به ترتیب مشاهده کنید. از مزیتهای این ربات این است که آمار مربوط به گروه شما، به صورت یک صفحه اینترنتی قابل مشاهده است.

  شروع کار با ربات

 4. ربات PollBot

  اگر دنبال این هستید که یک نظر سنجی ساده را با اعضای گروه خود به اشتراک بگذارید،‌ ربات PollBot بهترین گزینه ممکن است. کمتر از یک دقیقه نظر سنجی خود را ایجاد می کنید و بعد با با اشتراک گذاری لینک در گروه،‌ از اعضای گروه می خواهید که به سوال پاسخ دهند. از این ساده تر نمی‌شود.

  شروع کار با ربات

 5. ربات TReaderBot

  شاید بخواهید که مطالب جدید یک وب سایت را به صورت خودکار در گروه تان نمایش دهید. ربات Alohi Laina دقیقا همین کار را برای شما می کند. کافیست تا آدرس سایت مورد نظرتان را به این ربات بدهید و از این به بعد هر مطلبی که در آن سایت منتشر شود، به صورت خودکار در گروه هم منتشر خواهد شد.

  شروع کار با ربات

ثبت تبلیغ آگهی تلگرام.

3 نظرات

 1. سلام به تازگی کانال تلگرام باز کرده ام میخواهم مشتریان فروشگاه را add کنم ولی نمی شود ،ممنون میشم راهنمایی کنید که چه طور آنها را add کنم با توجه به اینکه مشتری ها شماره کانال تلگرام بنده را ندارند.

پاسخ دادن