سفارش آگهی

«تلگرامرز» مانند دیگر رسانه‌های دیجیتال یا غیر دیجیتال برای توسعه‌ی کیفیت خدمات خود ناگزیر از پذیرش آگهی است. با این وجود با در پذیرش آگهی‌ حد و مرزهایی رعایت می‌کنیم تا مخاطبان گرامی تلگرامرز، حس خوبی از خواندن تلگرامرز داشته باشند.

صاحبان کانال‌های تلگرام،‌ تولید کنندگان ربات و یا صاحبان کسب و کارهایی که کانال تلگرام راه اندازی کرده‌اند، می‌توانند با درج آگهی در تلگرامرز خدمات خود را در معرض دید مخاطبان این رسانه پر مخاطب قرار دهند.

شما می توانید ۵ نوع آگهی در «تلگرامرز» سفارش دهید:

۱- رپورتاژ آگهی

رپورتاژ شامل متنی مفصل (مانند یک مطلب خبری) همراه با عکس یا ویدیو است. همچنین رپورتاژ آگهی دارای آدرس ثابت و دایمی در وب سایت خواهد بود و بنابراین توسط موتورهای جستجو قابل مشاهده است. ما می‌توانیم شرح خدمات شما را به صورت یک متن جذاب و خواندنی،‌ همراه با عکس و توضیحات تکمیلی تهیه و منتشر کنیم و معتقدیم که این شیوه‌ی معرفی، از تبلیغات بنری بسیار مفیدتر است.

روال کار برای تهیه رپورتاژ به این شکل است که شما توضیحی درباره‌ی خدمات خود به ما ارایه می‌دهید (همراه با عکس). ما متن را تکمیل و به متنی جذاب و خواندنی برای مخاطب تبدیل می‌کنیم و سپس برای تایید نهایی با شما هماهنگی خواهد شد. رپورتاژ آگهی به مدت ۱ هفته در صفحه‌ی اول وب سایت در معرض دید خواهد بود و پس از آن به مدت یک ماه در تمام صفحات وب سایت قابل دسترس خواهد بود. پس از این مدت در بخش مطالب آرشیوی سایت همچنان قابل دسترسی خواهد بود.

۲- بنر در کنار لوگوی وب سایت با ابعاد   728در ۹۰

نمونه آگهی در بخش هدر سایت تلگرامرز

۳- بنر در ستون کناری با ابعاد ۳۰۰ در ۱۵۰

telegramers-sidebar-banner

۴- بنر در ستون کناری با ابعاد ۲۲۰ در ۲۲۰ پیکسل

تعرفه این آگهی‌ها با توجه به اندازه کوچک‌تر آنها پایین‌تر از آگهی بنر ۳۰۰ در ۱۵۰ است.

 

۵- بنر در زیر همه مطالب با ابعاد 468 در 60

نمونه آگهی در زیر مطلب - تلگرامرز

مراحل ثبت آگهی:

برای ثبت سفارش لازم است تا نوع آگهی (محل نمایش)، مدت زمان نمایش آگهی (بر حسب ماه یا روز) و همچنین متن یا تصویر آگهی را برای ما به نشانی info@telegramers.ir ایمیل کنید. درخواست شما بررسی خواهد شد و در صورت پذیرش درخواست، تعرفه آگهی و شماره حساب برای شما ایمیل خواهد شد. پس از واریز هزینه، آگهی شما درج خواهد شد.